Svet-Stranek.cz
Bakugan Online
Osobní stránka

Bojovníci:Bakugan Online

Bojovníci

1 | 2 |   další > | na konec >>
08.09.2011 Dan Kuso

Dan Kuso
Dan pro Bakugan je přímo stvořený. Neustále vyhledává dobrodružství. Jeho strážný Bakugan je obrovský dragonoid jménem Drago. Když se Dan znovu se svými přáteli dostal do Vestroii, nestačil se divit, jak krásný je tenhle svět. Dan ve Vestroii hodně bojuje, a když hodí svou portálovou kartu na bitevní pole, tak se celý čas kolem něj zastaví. Dan má ke svým Bakuganum velký respekt, a proto dokáže vždy souboj vyhrát. Ovšem někdy se stane že i prohraje, ale Dan se nikdy nevzdá, a společně s Dragem vždy najde tu správnou strategii, jak dosáhnout společného vítězství...

08.09.2011 Alice Gehabich(Masquerade)

Alice Gehabich(Masquerade)
Alice je Masquerde, ale nakonec s tím přestane. Žije se svým dědečkem na Zemi v Rusku, její atribut je Darkus a má bakugana Hydranoida.
Ve 2. seri na ní zautočí Shadow, ale na štěstí příde Chan Lee a zníčí mu mechanickeho Hydranoida, ale Mechanický Hydranoid jim zničí teleporter, takže Dan a jeho kamoši nemůžou domu ale objeví se Claus kterí ma teleporter. Ale potom se už neoběvuje.

08.09.2011 Ace Grit

Ace Grit
Ace je Bakugan bojovník za Darkus a jeho strážný Bakugan je Percival, kterého dostal od Miry. Ace se zezačátku chová trochu jako záporák, ale potom byl kliďas. Ace posiluje, ale nemá take svaly jako Baron. Ace se chová jako starší bratr Miry jelikož o svého přišla. On a Shun tvoří dobrou Bakugan bojovou dvojici, jsou si tolik podobní. Pochází ze stejného místa jako Mira takže se právě hodně znají. Tváří se jako drsňák, kterým taky je, ale pod slupkou schovává jemnost. Často se hádá s Danem.

08.09.2011 Shun Kazami

Shun Kazami
Shun toho moc nenamluví, protože často se snaží naslouchat svým ninja pocitům. V minulosti od svého dědečka, který byl údajně ninjou se toho hodně naučil, a proto v dnešní době se i on snaží být tím nejlepším, stejně tak jako byl jeho dědeček. Když Shun bojuje, tak do bitvy posílá výhradně Bakugani z planety Ventus, které mají opravdu silné schopnosti. Shun se na své cestě setká jak s přáteli které dobře zná celý život, tak i potká spousta nových a společně s Acem bude tvořit skvělý Bakugan tým.

1 | 2 |   další > | na konec >>